Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcılar

Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcılar

Mazotlu Isımak Fiyatları

Bir ortamın ısınmasını sağlayan ve ortamın her bir bölgesine eşit derecede sıcaklık gitmesine olanak veren cihazlara genel olarak ısıtıcı cihazlar olarak adlandırılmaktadır. Bu cihazların her birinin kullanım alanları birbirinden farklı olmaktadır. Öte yandan bu cihazlar elektrikle çalışabildiği gibi mazotla da çalışabilmektedir. Mazotla çalışan ısıtıcı cihazlarının özellikleri oldukça fazladır ve elektriğin bulunmadığı bir ortamda bu cihazlardan yararlanılabilmektedir.

Mazotlu Isımak Modelleri ve Özellikleri

Mazotlu Isımak, şantiye ve inşaat alanları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilen ısıtma cihazlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu cihazlar ile ısınan ortamda yer alan nem kurumaktadır. Mazotlu ısıtıcılar, elektriğe ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Bu sayede her ortamda rahatlıkla kullanılabilmekte ve taşınması konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Bu kategori altında yer alan ürünlerin her biri %100 yerli üretimdir ve kalite standartlarının üzerinde yer almaktadır.

Mazotlu Isımak Nerelerde Kullanılır?

Mazotlu Isımak Modelleri oldukça fazla alanda kullanılabilmekte ve bu alanların elektrik olmadan ısınmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi bu cihazları tercih etmektedir. Fiyat-performans konusunda çok başarılı olan bu ürünlerin kullanıldığı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

·         Şantiye Isıtma

·         İşyeri Isıtma

·         Depo Isıtma

·         İnşaat Isıtma

·         Fabrika Isıtma

·         Ahır Isıtma

·         Çadır Isıtma

·         Otopark Isıtma

Mazotlu Isımak Fiyatları Nelerdir?

Mazotlu Isımak, oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ekonomik olan bu ürünler, her ortamda kullanılabilmekte ve ortamın ısısını istenilen seviyeye çıkarmaktadır. Mazotlu Isımak fiyatları konusunda daha detaylı bilgi alabilmek için firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Bu kategorideki ürünler kalite standartlarının üzerinde yer almaktadır. Öte yandan bu ısıtıcıların her biri, uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurutek KTD-20 BACASIZ MAZOTLU ISITICI

18.499,00TL Vergiler Hariç: 15.415,83TL

20KW BACASIZ MAZOTLU ISITICI TEKNİK ÖZELLİKLERİTank Kapasitesi : 20 LYakıt Tüketimi : 1.8 LIsıttığı alan: 150 m2 - 200 m2Hava Çıkışı : 600 m3Boyut :&n..

Kurutek KTD-30 BACASIZ MAZOTLU ISITICI

22.999,00TL Vergiler Hariç: 19.165,83TL

30KW BACASIZ MAZOTLU ISITICI TEKNİK ÖZELLİKLERİTank Kapasitesi : 38 LYakıt Tüketimi : 2.7 LIsıttığı alan: 220 m2Hava Çıkışı : 730 m3Boyut : 915 x 465 ..

Kurutek KTD-50 BACASIZ MAZOTLU ISITICI

28.999,00TL Vergiler Hariç: 24.165,83TL

50KW BACASIZ MAZOTLU ISITICI TEKNİK ÖZELLİKLERİTank Kapasitesi : 56 L Yakıt Tüketimi : 4.5 LIsıttığı alan: 360 m2Hava Çıkışı : 1200 m3Boyut : 107..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)